Ptejte se » Tomáš Kaberle PUK

Ptejte se obránce brněnské Komety Tomáše Kaberleho. Jeho odpovědi si budete moci přečíst v zápasovém programu PUK, následně na webu Komety.

Pročtěte si prosím již položené dotazy, ať se zbytečně neopakují. Napište alespoň křestní jméno, aby Tomáš věděl, komu odpovídá. Děkujeme!

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 14 odpovědí v této kategorii celkem.

Katka 25.9.2015, 11:20 | odp. 8.10.2015, 09:25
Zdravím, co říkáte na fanoušky a jak se vám líbí Brno? Je něco, co vás překvapilo? Smajlík děkuji za odpověď a přeji ať se daří! Smajlík

Odpověď:
Nevím, z jakého hlediska tu otázku brát, ale všechno je zatím pozitivní. Vlastně jednu věc mám na mysli. Můžu říct mimo led? (úsměv) Překvapuje mě, že lidi, kteří jdou na přechod pro chodce, vkročí, aniž by se podívali, jestli jede auto. Jak bydlím blízko Prahy, vím, že si musíte dát pozor, nebo vás přejede auto. Tady lidé automaticky jdou.

Vale 46 25.9.2015, 11:46 | odp. 8.10.2015, 09:24
Dobrý den. Jste můj dlouhodobě oblíbeny hráč a jsem rad ze jste v brne. Držím vam palečky👍

Díky.

Marek Krejčíř 25.9.2015, 12:41 | odp. 8.10.2015, 09:24
Dobrý den Tomáši chtěl bych se zeptat jak vám sedí obrana s rychhardem Stehlíkem nebo byla lepší ta s Františkem Ptáčkem?

Odpověď:
Těžko posuzovat. S Frantou jsem hrál jen jedno utkání. Já si však moc nevybírám, nechávám to na trenérech. Vždy si říkáme, co chceme hrát a snažíme se to nejlépe plnit. To vše ukáže čas. Můžeme si to říct například v půlce sezóny, s kým se mi hraje nejlépe.

Martin Zeman 25.9.2015, 12:56 | odp. 8.10.2015, 09:24
Zdravím,v kolika týmech jste za svoji kariéru hrál a kde jste se cítil nejlíp, Děkuji a ať se vám v Kometě daří..

Odpověď:
Začínal jsem na Kladně, poté v Torontu, Bostonu, Carolině, Montrealu, pak zase na Kladně a teď v Kometě. Nejdéle jsem byl v Torontu a cítil jsem se tam výborně, takže musím říct Toronto

lukynos 25.9.2015, 13:08 | odp. 8.10.2015, 09:24
Zdravím, chci se zeptat kteří fanoušci ze všech klubů ve kterých jste působil byli ti nejlepší?

Odpověď:
Všude byli pozitivní. Pokud bych začal s NHL, tak v Kanadě téměř každý miluje hokej. Jdete po ulici, lidé vás pozdraví, chtějí podpis. To se stává i tady a k hokeji patří. Je to dění nejen na ledě, ale i mimo led. Z extraligy jsem byl jen na Kladně a tady. Je vždy super, když chtějí lidi fandit týmu. Za tu chvíli, co jsem zde, jsem zažil úžasné věci. Hrál jsem proti Kometě v O2 aréně, když padl rekord v návštěvnosti. Kometa vyhrála a kolikrát mi šlo mrazení po zádech. Je daleko lepší hrát na vyprodaném stadionu, než někde se dvěma třemi tisíci.

Lenka 25.9.2015, 15:04 | odp. 8.10.2015, 09:24
Dobry den, jaky pokrik se vam libi nejvic ?? Jak se vam v brne libi ?? Jak si sedite se spoluhraci ?? At se dari a letos se nam snad podari vyhrat ten vytouzeny titul 😉😊

Odpověď:
Nejvíc se mi líbí, když se ozývá celý stadion, když si strany navzájem vypomáhají. My však většinou vnímáme utkání, ale i přesto to jde znát

Tom 25.9.2015, 18:13 | odp. 8.10.2015, 09:23
Chtel bych se zeptat, proc musite ve vetsine pripadech na zacatku utkani prohravat ??

Odpověď:
Zabýváme se tím. Bohužel jsme opravdu prohrávali zatím ve většině utkání, nebo nám nevyšly první třetiny. Snažíme se na tom pracovat a věříme, že se to otočí. Možná je to trošku v hlavě, takže na to musíme zapomenout a myslet co nejvíce pozitivně

swager 24 v ponoskach 25.9.2015, 20:24 | odp. 8.10.2015, 09:23
Tome jak dlouho planujes hrát v kometě?? Smajlík

Odpověď:
Mám smlouvu na sezónu, tu bych chtěl výborně odehrát. Neřeším, co bude za rok, ale druhý den a od toho se všechno vyvíjí.

Any 26.9.2015, 15:47 | odp. 8.10.2015, 09:23
Zdravím, Tome,

vzhledem k tomu, že si obránce, tak se chci zeptat, co říkáš na obranu Komety? Nezdá se vám často, že Kometa někdy ztrácí zápas právě kvůli ní?
Hokeji nerozumím jako vy, proto by mě zajímal váš názor. Myslím si, že Kometa by potřebovala pár mladých obránců, kteří by se mohli učit právě od vás.
Nemrzí vás trochu, že nemáte vedle sebe nějakého mladého beka, kterému byste předal své schopnosti? Děkuji moc a přeji hodně zdraví a úspěchů v Brně, ať se vám tady s námi líbí a vydrží zde co nejdéle Smajlík

Odpověď:
V minulosti jsem míval vedle sebe na Kladně mladšího hráče a nebylo to špatné. V Brně se to shodou okolností sešlo, že jsme v obraně starší a zkušenější hráči. Ovšem sezóna je dlouhá a také mladí určitě dostanou šanci, aby se do týmu zapracovali. Není to všechno o jednom roce. V Třebíči a dalších týmech vyrůstají kvalitní hráči i do budoucna. Nebral bych to tak, že se propírá v novinách, že jsme staří. Pro nás je to výzva ukázat, abychom ukázali, že věk v hokeji nehraje hlavní roli.

Nela 26.9.2015, 16:19 | odp. 8.10.2015, 09:23
ahoj Tome jak to ze te kometa dala za obrance a ne za utocnika

Odpověď:
Jsem ofenzivní obránce, tak jsem hrál odjakživa. Asi proto jsem na tomto postu

Další stránky
12>>